آب انار سان استار بهترین راه برای قهرمان شدن در مسابقات

آنها مواد شیمیایی زیست فعالی هستند که به طور طبیعی در آب انار سان استار وجود دارند فیتوکمیکال ها دارای ترکیبات پیشگیری کننده و محافظت کننده قوی از بیماری هستند.

اگر به دنبال راهی برای حفظ فرم بدن خود و دستیابی به برخی فواید سلامتی هستید، وقت آن رسیده که آب انار را در رژیم غذایی خود بگنجانید. در اینجا دلیل آن است.

قندها، کربوهیدرات ها و کالری موجود در میوه یا عصاره انار کاملاً با آنچه در آب انار سان استار دریافت می کنید متفاوت است. در یک فنجان آب انار تازه فشرده، 33 گرم کربوهیدرات، 134 کالری، 0 گرم فیبر و 31 گرم شکر دریافت می کنید.

اگر انار تازه را با هر میوه دیگری مانند آب سیب یا آب گریپ فروت مخلوط کنید، تعداد قند، کربوهیدرات و کالری افزایش می یابد.

محتوای قند و کربوهیدرات بر اساس آب میوه ای است که انتخاب کرده اید. به طور کلی، آب انار دارای 18GL است. این باعث می شود آن را به یک گزینه عملی برای افراد مبتلا به بیماری متابولیک تبدیل کند.

اخیراً، محققان بیشتر و بیشتری تأثیر مفید گنجاندن میوه ها در رژیم غذایی روزانه ما را بررسی کرده اند.

اما، انار توانسته است توجه زیادی را به خود جلب کند. این میوه به قدری محبوب است که مردم آن را در رژیم های کاهش وزن خود قرار می دهند. برخی عصاره انار را می خرند، برخی دیگر آن را تازه می خورند و بقیه آن را در اسموتی ها و آب میوه ها استفاده می کنند.

اگر اخیرا تصمیم گرفتید آب انار را در برنامه غذایی خود بگنجانید، به جای درستی آمده اید. تصمیم گرفتیم تمام فواید مصرف منظم انار را ارزیابی کنیم. در اینجا تاثیرگذارترین فواید آب انار آورده شده است.

بسیاری از مردم عاشق آب‌گیری و خوردن دانه انار هستند، عمدتاً به دلیل رنگ قرمز غنی آن. اما رنگ پر جنب و جوش آن تنها دلیلی نیست که آن را به میوه ای مشهور تبدیل می کند. انار دارای پلی فنول است که دلیل رنگ قرمز و زنده آن است. این همان چیزی است که کارشناسان از آن به عنوان آنتی اکسیدان یاد می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.