آیا انگشتر مینیاتوری مادر پس از مرگ می تواند به نوادگان آن برسد؟

حلقه کلاس پدرش، حلقه مینیاتوری مادرش و حلقه نامزدی همسر دوریس Unterzuber و همسرش در سال 1972 ازدواج کردند، همان سالی که او فارغ التحصیل شد.

حلقه کلاس پدرش توسط مادرشان به خواهر کوچکترش، کیته، زیباترین ارکوپال پس از مرگ پدرش داده شده بود و کیته اونترزوبر پذیرفت که حلقه را برای ذوب شدن اهدا کند.

انگشتر مینیاتوری مادرش پس لباس مجلسی پوشیده از مرگ مادرش به همسرش سپرده شده بود و دوریس اونترزوبر پذیرفت که آن انگشتر را برای رسیدگی به پرونده اهدا کند.

انگشتر طلا

پدر Unterzuber در سال 1938 با بورس تحصیلی فوتبال به ویرجینیا تک آمد، لباس مجلسی که لاغر نشون میده در دوران حضورش در ویرجینیا تک عضو سپاه کادت ها بود و پس از فارغ التحصیلی در رشته مهندسی کشاورزی، به خدمت مشغول شد.

 پدر و مادرش در سال 1942 با حلقه مینیاتوری ازدواج کردند که حلقه نامزدی بود.
Unterzuber همچنین حلقه کلاس خود را اهدا کرد – سال آینده پنجاهمین سالگرد مدل انگشتر طلا فارغ التحصیلی وی از ویرجینیا Tech است حلقه او اما یکی از هشت ذوب شده نبود.
 در عوض، ویرجینیا تک قصد دارد حلقه خود را در یک “کپسول زمان” که در نزدیکی سالن Burruss هال به عنوان بخشی از جشن صد و پنجاه ساله دانشگاه در بزرگداشت 150 سالگی آن ساخته شده است، ذخیره کند.
 • منابع:
  1. A tradition worth its weight in gold
 • تبلیغات: 
  1. لیمو به خوبی با غذاهای شور و شیرین ترکیب می شود
  2. لیمو از درخت کوچک همیشه سبز بومی جنوب آسیا می آید
  3. گل رز قرمز نمادی از عشق و محبت است
  4. لیمو به طور طبیعی سرشار از ویتامین C است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.