استفاده هودی برای راهبان در قدیم به چه صورت بوده است؟

در حقیقت هودی پسرانه اسپرت ممکن است در اصل از لباس راهبان باشد، اما اکنون با همه افراد از اسکیت بازها و موج سواران گرفته تا نوازندگان هیپ هاپ و دزدان ارتباط دارند.

در واقعیت، اکثر ما لباس هایی پوشیده ایم که شامل کلاه است.

ارتباط هودی دخترانه زمستانه با رفتار انحرافی همچنان وجود دارد، همانطور که در سخنرانی کامرون در سال 2006 با عنوان «یک هودی را در آغوش بگیرید» مشخص شد.

در واقع هودی‌ دخترانه تهران اغلب مسائلی مانند بیکاری، جست‌وجوی مشکل و «نبودن در آموزش، استخدام یا آموزش» (NEET) را مطرح می‌کنند. بنابراین، جوانانی که NEET هستند نشان می‌دهند که چه چیزی برای جوانان «اشتباه» است.

تصور عمومی منفی از NEET ها فرض می کند که اکثر آنها داوطلبانه از تحصیل، اشتغال و آموزش کناره گیری کرده اند و ارتباط معنی داری با رفتار انحرافی و مجرمانه وجود دارد.

با این حال سوالات زیادی در مورد هودی بلند دخترانه فرض وجود دارد که باید مطرح شود. اولین مورد این است که NEET چه کسانی هستند؟

در ابتدا، این دسته شامل آن دسته از افراد 16 تا 18 ساله بود که مزایای بیکاری آنها در سال 1988 حذف شد (سیمونز و تامپسون، 2011). برخی در حال حاضر NEET ها را به گونه ای دسته بندی می کنند که افراد تا سن 24 سالگی را شامل می شود و ناهمگونی گروه را بیشتر می کند (پمبرتون، 2008، فورلونگ، 2006).

اما مهم‌تر از همه، این گروه با ویژگی‌هایشان تعریف نمی‌شود، بلکه با چیزهایی که فاقد یا غایب هستند تعریف می‌شود (Nudzor, 2010). تحقیقات نشان داده است که دلایل قابل قبول بسیاری وجود دارد که چرا جوانان NEET هستند و علل زمینه‌ای برای NEET به بازار کار، آموزش و سیاست‌های اجتماعی یا رفاهی مربوط می‌شود.

 • منابع:
  1. The hoodie: a symbol of all that is wrong with youth today
 • تبلیغات: 
  1. آلودگی های کشنده هوا را تماشا کنید!
  2. زالویی که خون بدن 100 فرد را خورد!
  3. چهار روش برای کار آفرینی موفق!
  4. کاربرد قابلمه در ساخت اتاق کامیون!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.