الو بخارا مشهد غذای مورد علاقه حیوانات اهلی است

الو بخارا مشهد یا آلو ممکن است باعث اسهال شود. بسیاری از افراد عدم تحمل فروکتوز رژیم غذایی دارند و این بیماری ممکن است منجر به گرفتگی دردناک شکم به همراه اسهال شود.

آلوهای خشک یا آلوها با مقادیر غنی از قند پر شده اند که می توانند چنین مشکلی را ایجاد کنند. حتی افرادی که عدم تحمل فروکتوز رژیم غذایی ندارند ممکن است پس از خوردن آلوهای خشک یا آلو ، اسهال شوند.

آلوهای خشک یا آلوها ملین طبیعی هستند و حاوی سوربیتول ، یک ترکیب ملین هستند. بنابراین ، یک دوز کنترل نشده یا خوردن بیش از حد این میوه ها به راحتی می تواند باعث اسهال شود.

یکی از عوارض جانبی آلوهای خشک یا آلوها این است که از کالری بالایی برخوردار است. معمولاً در تمام اوقات غذاهای کالری می خوریم ، خوردن آلوهای خشک یا آلو کالری اضافی در رژیم غذایی اضافه می کند. این محتوای کالری به چربی تبدیل می شود.

آلوهای خشک یا آلو شامل کربوهیدراتهای پیچیده و قندهایی است که به طور کامل در دستگاه گوارش تجزیه نمی شوند. بنابراین ، هنگامی که قندها به روده بزرگ می رسند ، باکتری ها شروع به تغذیه از این کربوهیدرات های هضم نشده می کنند. این باکتری ها وظیفه ایجاد گاز روده و نفخ را بر عهده دارند.

آلوهای خشک یا آلوها مقدار غنی از قند طبیعی دارند و خوردن آنها بیش از حد می تواند باعث افزایش سنبله قند خون شود. این میوه ها همچنین حاوی بیش از حد فیبر محلول هستند ، به این معنی که تأثیر بسیار زیادی بر میزان قند خون ندارد.

این شاخص گلیسمی کم دارد و می تواند با غذاهای حاوی شاخص گلیسمی بالا برای تغییر کمتر چشمگیر در قند خون جفت شود.

آلوهای خشک یا آلوها معمولاً به عنوان ملین تحریک کننده استفاده می شوند. با این حال ، افرادی که از یبوست مکرر رنج می برند ، نباید برای پاکسازی سیستم گوارشی خود به آلوهای خشک یا آلوها کاملاً اعتماد کنند. این می تواند باعث وابستگی ملین شود و پس از مدت مشخصی از استفاده ، علائم ترک ممکن است توسط فرد تجربه شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.