انبه در بازار امروز مانع از هجوم ملخ ها شد

از آنجایی که تابستان اینجاست، می توان بازارها را با میوه های فصل رونق دید در میان آن‌ها، یکی از میوه‌هایی که مانند خورشید می‌درخشد، انبه مورد علاقه ما است این میوه هسته دار آبدار است که بومی آن آسیای جنوبی است. نام علمی انبه Mangifera indica و میوه ملی هند است.

همانطور که از نام آن پیداست، انبه در بازار امروز سرشار از فواید سلامتی و همچنین خوشمزه است و بهترین بخش این است که انبه در صورت مصرف متوسط می تواند در کاهش وزن نیز مفید باشد.

از کارشناسان تغذیه ما در مورد ترکیب مخفی کاهش وزن میوه هایی که می توانید برای مدیریت وزن خود در تابستان مصرف کنید، همه به صورت رایگان مطلع شوید! فقط کلیک کنید و شروع کنید!

توجه داشته باشید که انبه حاوی چربی و کلسترول به اندازه صفر است حالا خوب نفس بکش که انبه چیزی به وزنت اضافه نمی کند.

ما به شما می گوییم که چند انبه در روز بر شاخص وزن تأثیر نمی گذارد تا بتوانید آنها را بدون احساس گناه حفظ کنید.

اکنون که با حقایق تغذیه ای انبه آشنا شدیم، اجازه دهید به فواید سلامتی انبه بپردازیم انبه علاوه بر داشتن کلسترول صفر یا بدون کلسترول، دارای سطوح بالایی از فیبر غذایی، پکتین و همچنین ویتامین C است.

پکتین سطح کلسترول سرم را کاهش می دهد همچنین، انبه دارای یک ترکیب منگیفرین است که مسئول افزایش کلسترول خوب، لیپوپروتئین با چگالی بالا است.
مطالعات نشان می دهد که وجود فیبر و منگیفرین می تواند سطح گلوکز خون را کاهش دهد.

همچنین پوست انبه خاصیت ضد دیابتی دارد باز هم فاکتور فیبر در اینجا نقش مهمی ایفا می کند. محتوای فیبر بالا می تواند احتمال اختلالات گوارشی را کاهش دهد.

دوباره وجود فیبرهای محلول در انبه متابولیسم لیپیدها را کارآمدتر می کند این می تواند حرکات روده را نرم تر کند. فیبر همچنین برای بهبود محیط دستگاه گوارش شناخته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.