انبه سبز میناب انرژی را در بدن چندین برابر می کند

راهای زیادی برای خوردن میوه وجود دارد. ما به طور کلی آن را به عنوان سالاد یا با میلک شیک مصرف می کنیم. اما در مورد انبه، داستان متفاوت است. می توان از آن به تنهایی لذت برد. یک انبه سبز میناب رسیده بردارید و پوست آن را بگیرید.

دانه را با سیخ بردارید. از پایین شروع به برش دادن آن به گلبرگ کنید. این کار آن را برای بچه‌ها جذاب‌تر می‌کند، اما اگر خیلی وقت‌گیر و دشوار به نظر می‌رسد، کافی است آن را تکه تکه کنید و نصف لیمو را روی آن فشار دهید تا به هر گلبرگ وارد شود.

کمی نمک، پودر چیلی یا چات ماسالای خودمان را روی آن بپاشید و لذت ببرید از یک انبه رسیده پوره درست کنید. 1/4 مقدار شیر سرد و پودر کاسترد را اضافه کنید.

آن را خوب هم بزنید تا توده نشود. در ظرفی دیگر خامه تازه و پودر قند را در ظرفی بزنید و کنار بگذارید. شیر را در تابه گرم کنید و شکر را اضافه کنید. دو دقیقه حرارت دهید و پودر کاسترد و مخلوط شیر را به آن اضافه کنید.

آن را با اضافه کردن مخلوط پوره انبه به آن دنبال کنید. مخلوط کامل را حرارت دهید تا کاستارد غلیظ شود. آن را در ظرفی بیرون بیاورید و خامه تازه را به آن اضافه کنید. می توانید روی آن را با گیلاس، بادام یا کشمش تزیین کنید. قبل از سرو آن را در یخچال بگذارید.

چه ها فروتی تازه درست شده را نیز دوست دارند. این را می توان با استفاده از تفاله انبه و مخلوط کردن آن با آب تهیه کرد. همچنین می توانید پودینا و جیرا را به سلیقه اضافه کنید. این نوشیدنی برای کودکان مبتلا به عدم تحمل لاکتوز مفید است.

تفاله انبه رسیده، 3/4 فنجان چای خیسانده شده در آب داغ و خنک، 2 برگ ریحان بزرگ یا 4 عدد متوسط، یک شیرین کننده و مقدار مناسبی یخ را مصرف کنید. همه آن را در یک مخلوط مخلوط کنید. بلافاصله سرو کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.