اولین پودر ماشین لباسشویی ariel که خانه را تمیز کرد

پودر ماشین لباسشویی ariel  یک نوع سنتی از مواد شوینده است که در درام بارگذاری می شود اگرچه برخی از انواع آن را می توان در درام قرار داد تا مواد شوینده سریعتر حل شود. دو گزینه اصلی شما هنگام استفاده از مواد شوینده پودری عبارتند از:

آن را مستقیماً در کشوی محفظه ماشین لباسشویی خود قرار دهید باید دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود را مطالعه کنید تا بدانید که کدام محفظه برای استفاده صحیح است.
پودر را در یک کیسه توری مستقیماً در درام قرار دهید تا سریعتر حل شود. همیشه ابتدا دستورالعمل های روی مواد شوینده خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که می توان از این روش استفاده کرد.

مواد شوینده پودری نیز به صورت قرص شستشو موجود است. اینها معمولاً در همان محفظه در ماشین لباسشویی شما قرار می گیرند که پودر لباسشویی شل است، اما دوز از قبل اندازه گیری شده مواد شوینده را برای کاهش آشفتگی ارائه می دهد.

به یاد داشته باشید: مهم است که هنگام شستن لباس ها فقط از مقدار توصیه شده مواد شوینده استفاده کنید. بسته بندی مواد شوینده را بخوانید تا دوز صحیح را پیدا کنید یا به راهنمای دوز برای پودرها و دوز برای قرص های شستشو نگاهی بیندازید.

بیشترین بهره را از مواد شوینده خود ببرید

اکنون می دانید مواد شوینده را در کجای ماشین لباسشویی قرار دهید، شستن لباس ها باید بسیار آسان تر شود. ما نکات شستشوی زیادی داریم که به شما کمک می کند از مواد شوینده خود حداکثر استفاده را ببرید و چند مورد که ممکن است بخواهید امتحان کنید عبارتند از:

ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید فضای کافی برای حرکت لباس ها بگذارید

ماشین لباسشویی خود را کم پر نمی کند به جای آن چرخه شستشوی کوتاه تری را انتخاب کنید انتخاب یک چرخه شستشوی مناسب چرخه چرخش، مدت زمان و سرعت را در نظر بگیرید

تنظیم دمای مناسب برچسب‌های مراقبت از لباس و دستورالعمل‌های روی مواد شوینده خود را بررسی کنید تا بهترین دما را پیدا کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.