با گذاشتن ساعت گوچی زنانه طلایی بدنتان گرم می شود

زیباترین مهمانی‌های تابستانی در فضای باز و اغلب مفرح‌ترین مهمانی‌ها، مهمانی‌های سفید هستند. این رویدادها که در آن همه لباس‌های سفید در مقابل آسمان شب تابستانی می‌پوشند، به اندازه افراد و سازمان‌هایی که میزبان آن‌ها هستند، متفاوت است.

این شامل شبکه بین المللی شام است که در شهرهای سراسر جهان برگزار می شود یا مهمانی های سفیدپوستان که می توانند از رویدادهای بزرگ در قایق های تفریحی بزرگ یا مکان هایی به اندازه کنسرت گرفته تا امور صمیمی در حیاط خلوت شخصی را شامل شود.

در کنار لباس‌ها، ساعت‌ها معمولاً باید با تم تمام سفید همخوانی داشته باشند، اگرچه صفحه‌های سفید با نوار سفید جزو رایج‌ترین ساعت‌هایی نیستند که می‌توان خرید. این سه ساعت زیر برای این رویدادها مناسب هستند و مهمتر از آن، می توان آنها را در تمام طول سال استفاده کرد.

جدیدترین نسخه از این مجموعه ساعت گوچی زنانه طلایی شناخته شده از برند لوکس سوئیسی ترکیبی از ساعت سازی بالا، سبک و صنایع دستی جواهرسازی است.

امسال در چهار مدل با رنگ های مختلف از جمله این نسخه تمام سفید موجود است. قاب طلای سفید با 116 الماس در امتداد قاب و بند و یک الماس سیاه برای تاج ست شده است.

صفحه مادر مروارید سفید با یک دیسک خارج از مرکز در ساعت 12 برجسته می شود که با 74 الماس سنگ فرش شده است. اعداد عربی با اندازه‌های مختلف و عقربه‌های دوفین سفید رنگی از هنر عجیب و غریب به ساعت بسیار ساخته شده اضافه می‌کنند. بند تمام سفید آن بافت خشن و آشنای سیاه بند دارد. با یک حرکت خودکار نیرو می گیرد.

این ساعت 39 میلی‌متری سفید رنگی را برای قاب و قاب تونیو شکل فراهم می‌کند. برای وفاداری به تم سفید، قاب و قاب تیتانیومی وجود دارد، یا برای اضافه کردن رنگ، نسخه‌ای در طلای قرمز اختصاصی Hublot وجود دارد.

هر دو ساعت دارای 50 الماس گرد سفید بر روی قاب هستند. صفحه به رنگ سفید مات است که با تسمه های لاستیکی “ساختاردار” سفید مطابقت دارد. این ساعت ها با حرکت اتوماتیک HUB1710 با ذخیره انرژی 50 ساعته تغذیه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.