بهترین ویژگی یک کوله پشتی خوب چیست؟

شیوع LBP در میان شرکت کنندگان در مطالعه کوله پشتی اسپرت  48.6 درصد گزارش شد که کمتر از نتایج Diepenmaat و همکاران 16 (60.0 درصد) و Siambanes و همکاران 17 (67.7 درصد) بود.

به نظر می رسد کوله پشتی زنانه این امر به این دلیل است که جامعه آماری در پژوهش ما از جمعیت شهری استخراج شده است.

کوله پشتی

از شرکت کنندگان در نظرسنجی کوله کوهنوردی برزنتی با وزن بیش از 10 درصد وزن بدن خود حمل می کردند. مطالعه حاضر نشان داد که وزن سنگین کیف مدرسه 12.57 درصد از وزن بدن کودکان است، در مقایسه با 10.7 درصد در ایالات متحده، 18،19 9.6 تا 9.9 درصد در انگلیس.

20 در یونان، این نرخ 22.7٪ است، در حالی که در هلند، 21، 14.7٪ است. این نابرابری را می‌توان به افزایش تدریجی تعداد کتاب‌های مدرسه نسبت به سال‌های گذشته نسبت داد.

همچنین، دانش‌آموزان ممکن است نتوانند بر اساس برنامه‌های روزانه‌شان بفهمند که کدام کتاب‌ها یا مواد درسی را باید همراه داشته باشند.

علاوه بر این، تنها 47.1 درصد از افراد مورد بررسی کوله پشتی خود را بر روی هر دو شانه حمل می کردند و این در تضاد با تحقیقات قبلی است که نشان می‌دهد 71.5 درصد از مردم یک کوله پشتی با 2 بند به طور منظم حمل می‌کنند.

در مطالعه ای که استفاده از مدل های مختلف کوله پشتی را در میان نوجوانان مقایسه کرد، مکی و همکاران 24 دریافتند که پذیرش مدل کوله پشتی و نحوه حمل و نقل بیشتر به ظاهر کوله پشتی و نحوه تناسب آن با فرد بستگی دارد تا اینکه چقدر خوب کار می کند.

 • منابع:
  1. Effects of School-Based Educational Program on Backpack Carrying Behavior in Teenage Students
 • تبلیغات: 
  1. کرمی که می تواند بینی شما را کوچک کند
  2. نقش محافظتی جوراب برای پوست و پا
  3. ساختن چرم برای پوشاک
  4. دعوای شدید مسی و رونالدو در مراسم توپ طلای 2022!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.