خوردن آب معدنی مشهد میگرن را درمان می کند

آب معدنی مشهد حاوی مقادیر زیادی منیزیم، کلسیم، سدیم و سایر مواد معدنی مفید است.

مطالعات نشان می دهد که نوشیدن آب معدنی ممکن است فواید سلامتی داشته باشد، اگرچه تحقیقات کمی به طور مستقیم نشان می دهد که برای سلامتی افراد بهتر از آب لوله کشی است.

افرادی که می خواهند آب معدنی بخرند می توانند آن را در سوپرمارکت ها پیدا کنند یا از بین برندها به صورت آنلاین انتخاب کنند.

همچنین، در ایالات متحده، EPA به شدت کیفیت آب لوله کشی را تنظیم می کند تا از عاری بودن آن از میکروب های مضر اطمینان حاصل کند. آب لوله کشی همچنین حاوی مواد معدنی اضافه شده است که آن را جایگزین ارزان تری برای آب معدنی می کند.

نوشیدن آب معدنی گازدار ممکن است باعث فرسایش دندان شود، اما نه به اندازه نوشیدنی های شیرین شده با شکر مانند نوشابه های گازدار.

محتوای مواد معدنی در آب لوله کشی بسته به مکان متفاوت است. مردم در ایالات متحده می توانند گزارش های کیفیت آب EPA را بر اساس ایالت بررسی کنند. این گزارش های سالانه حاوی اطلاعاتی در مورد منابع آب، سطوح آلاینده ها و محتویات معدنی است.

وقتی فردی آب کافی نمی‌نوشد، روده کوچک بیشتر آب مصرفی را از طریق غذا و نوشیدنی جذب می‌کند. این باعث کم آبی بدن می شود و می تواند اجابت مزاج را دشوارتر کند.

کم آبی مزمن می تواند باعث یبوست مزمن مربوطه شود. این یبوست می تواند حرکات روده را دردناک کند و ممکن است مشکلات دیگری از جمله هموروئید و نفخ ایجاد کند.

نوشیدن آب گرم نسبت به نوشیدن آب سرد یا گرم به تجزیه سریع غذا کمک می کند. با حمایت از حرکات منظم روده، خطر یبوست را کاهش می دهد.

آب داغ گردش خون را بهبود می بخشد و همچنین ممکن است جریان خون را به ویژه در عضلات آسیب دیده بهبود بخشد. هیچ تحقیقی مستقیما مصرف آب گرم را با تسکین درد مرتبط نکرده است.

با این حال، مردم به طور معمول از بسته های حرارتی و بطری های آب گرم برای کاهش درد استفاده می کنند. مصرف آب گرم ممکن است مقداری درد داخلی را تسکین دهد، اما توجه به این نکته مهم است که گرما همچنین می تواند تورم را تشدید کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.