خوردن خرما شکلاتی بوشهر اشتها را چندین برابر می کند

در هر خرما شکلاتی بوشهر یک شکاف ایجاد کنید و حفره ها را بردارید. آنها را کمی از هم جدا کنید و 1-2 قاشق چایخوری کره بادام زمینی را در هر حفره اضافه کنید. آنها را روی یک ورقه پخت قرار دهید و در حین آماده کردن روکش شکلاتی فریز کنید.

شکلات را آب کنید و شکلات و روغن نارگیل را به یک کاسه اضافه کنید. آن را روی یک دیگ دوتایی یا با افزایش 30 ثانیه ای در مایکروویو ذوب کنید.

خرماها را بپوشانید و هر خرمای پر شده با کره بادام زمینی را در شکلات آغشته کنید تا کاملا آغشته شود. به ورقه پخت آستردار منتقل کنید.

تزیین و فریز کنید خرماها را قبل از سفت شدن شکلات با نمک دریا و سایر مواد روی آن تزئین کنید. وقتی تمام شد، خرماها را در فریزر قرار دهید تا ببندند، سپس سرو کنید یا در یخچال نگهداری کنید تا بعداً بگذرد.

خرماهای شکم پر و روکش شده خود را می توانید برای چند ماه در فریزر نگهداری کنید، که اگر قصد دارید آنها را برای تعطیلات سرو کنید یا به عنوان هدیه به آنها بدهید، بسیار عالی است. اگر قصد دارید زودتر آنها را سرو کنید، آنها را در ظرف در بسته در یخچال نگهداری کنید تا به راحتی گاز بگیرند.

آیا این خرماهای پر شده با شکلات تلخ را امتحان کردید؟ نظرات خود را در نظرات زیر با من در میان بگذارید یا تصویری را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید! من دوست دارم تمام تفریحات شما را در صفحه خود به اشتراک بگذارم.

خرما پر شده با روکش شکلات تیره یک دسر بدون پخت آسان است که می توانید در روزهای تعطیل سرو کنید یا به دوستان هدیه دهید. این خوراکی های گیاهی و بدون گلوتن که با کره بادام زمینی پر شده و با پوسته شکلاتی پوشانده شده اند، دوست داشتنی آسانی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.