داروی گیاهی شیرین بیان در تهیه آش رشته استفاده می شود

ممکن است داروی گیاهی شیرین بیان را فقط به عنوان یک آب نبات تصور کنید، اما این گیاه قوی فوایدی برای سلامتی دارد که فراتر از ارضاء شیرینی شماست.

وقتی به شیرین بیان فکر می کنید، اولین فکر شما ممکن است مربوط به آن دانه های ژله ای سیاه باشد که همیشه به نفع طعم های میوه ای تر دور ریخته اید.

اما ریشه شیرین بیان گیاهی است که حاوی بسیاری از ترکیبات فعال زیستی است که بارزترین آنها اسید گلیسیریزیک است. قرن هاست که از آن برای فواید دارویی استفاده می شود و به اشکال مختلفی از جمله عصاره شیرین بیان، پودر و چای موجود است. در مورد لوبیاهای ژله ای، این هشت حقیقت شگفت انگیز را در مورد آب نبات مورد علاقه عید پاک بررسی کنید.

اگرچه ریشه شیرین بیان می تواند یک افزودنی سالم به رژیم غذایی شما باشد، مهم است که توجه داشته باشید که احتمال وجود یک چیز خوب بسیار زیاد است.

جولی آپتون، MS، RD، می گوید: “اگر شیرین بیان بیش از حد مصرف شود، ممکن است منجر به سطوح خطرناک پتاسیم پایین شود که می تواند منجر به بیماری های قلبی و همچنین ضعف عضلانی شود.

این گیاه را می توان برای بسیاری از افرادی که شرایط پزشکی خاصی دارند یا داروهای خاصی مصرف می کنند که با ترکیبات زیست فعال آن تداخل دارند، منع مصرف دارد. به عنوان مثال، برخی از داروهای بیماری قلبی نباید با شیرین بیان و همچنین افراد مبتلا به برخی بیماری های کلیوی مصرف شوند.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده هشدار می دهد که برای افراد بالای 40 سال، خوردن دو اونس شیرین بیان سیاه در روز به مدت حداقل دو هفته می تواند شما را در بیمارستان بستری کند، بنابراین تعداد روزهای مصرف این گیاه را محدود کنید و مطمئن شوید که بیشتر از این گیاه مصرف نکنید. بیش از دو اونس در یک زمان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.