دمپایی مردانه شیما توانست جلو تصادف قطار را بگیرد

کفش‌های کوهنوردی، دمپایی مردانه شیما با کف لاستیکی و چسبان هستند که برای قرار گرفتن در شکاف‌ها و شکاف‌های کوچک برای صخره‌نوردی طراحی شده‌اند.

کفش‌های دوچرخه‌سواری به طور مشابه با زیره‌های لاستیکی و چسباندن محکم طراحی شده‌اند، اما همچنین مجهز به یک گیره فلزی یا پلاستیکی برای اتصال به پدال‌های بدون گیره، و همچنین یک زیره سفت برای به حداکثر رساندن انتقال نیرو و حمایت از پا هستند.

برخی از کفش ها به طور خاص برای بهبود توانایی فرد در تمرین وزنه ساخته می شوند.

کفش‌های کتانی که ترکیبی از طراحی متمرکز بر فعالیت و طراحی استانداردتر هستند نیز تولید شده‌اند: نمونه‌های آن عبارتند از کفش‌های غلتکی، که دارای چرخ‌هایی هستند که می‌توان از آن برای غلتیدن روی زمین سخت استفاده کرد، و کفش‌های صابونی، که دارای زیره پلاستیکی سخت است که می‌تواند برای سنگ زنی استفاده شود.

چکمه نوع خاصی از کفش است که پا و مچ پا را می پوشاند و تا ساق پا، گاهی تا زانو یا حتی باسن کشیده می شود. اکثر چکمه ها دارای پاشنه ای هستند که به وضوح از بقیه قسمت های زیره قابل تشخیص است، حتی اگر این دو از یک تکه ساخته شده باشند.

آنها معمولاً از چرم یا لاستیک ساخته می شوند، اگرچه ممکن است از مواد مختلفی ساخته شوند.

چکمه‌ها هم به دلیل عملکردشان محافظت از پا و ساق در برابر آب، برف، گل یا خطرات یا ایجاد حمایت اضافی از مچ پا برای فعالیت‌های سخت و همچنین به دلیل استایل و مد پوشیده می‌شوند.

چکمه های کابوی سبک خاصی از چکمه های سواری هستند که عملکرد را با مد ترکیب می کنند. آنها در قرن نوزدهم در میان گاوچران در غرب ایالات متحده محبوب شدند. چکمه‌های کابوی سنتی دارای پاشنه کوبایی، گرد تا نوک تیز، شفت بلند و به‌طور سنتی بدون بند هستند.

آنها معمولاً از چرم گاو ساخته می‌شوند، اما ممکن است از پوست‌های عجیب‌تری مانند پوست شترمرغ، آناکوندا یا پوست فیل ساخته شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.