روغن حیوانی نیم کیلویی در برخی کشور های خاورمیانه حاشیه ساز شد

روغن حیوانی نیم کیلویی از حیواناتی مانند گاو، خوک، مرغ و ماهی گرفته می شود. ما از مواد خام از محصولات جانبی حیوانی استفاده می کنیم.

در مقایسه با سایر چربی ها مانند روغن زیتون یا روغن نارگیل، چربی حیوانی معمولاً ارزان تر است، طعم لذیذی به غذا می دهد و فواید سلامتی متفاوتی دارد.

ما انواع مختلفی از چربی را تولید و توزیع می کنیم:

چربی گوشت خوک از خوک ها ساخته می شود که می توان آن را به صورت خام و چربی تقسیم کرد. شریک ما لارو محصولات ساخته شده از گوشت خوک مانند Schmaltz را توزیع می کند.

پیه یک چربی تبدیل شده با منشا گاوی است. به دلیل دود زیاد، پیه برای پخت و پز با حرارت بالا عالی است. این چربی اشباع شده فرم عالی انرژی و ویتامین D است.

پیه بهترین چربی موجود در بازار برای استفاده برای تولید مارگارین است. همچنین معمولاً در پودینگ یورکشایر، سوپ ها، سس ها و مارینادها استفاده می شود.

چربی ها بخشی ضروری از غذای امروزی و سلامت و تندرستی ما هستند. چربی ها به ما انرژی می دهند و از اعصاب و مغز، پوست، بافت و هورمون های ما حمایت می کنند.

در صنایع غذایی، بسیاری از کاربردهای مختلف برای افزودن عطر، طعم، بافت و سرگرمی به چربی ها متکی هستند.

کسر پروتئین به دست آمده از تولید چربی همچنین مزایای منحصر به فردی برای محصولات غذایی مانند بهبود عملکرد، شکل، بافت و طعم دارد. ما در Sonac طیف کاملی از مواد چربی طبیعی، ایمن، خوشمزه، پایدار و آسان برای استفاده را ارائه می دهیم.

در صنایع غذایی، بسیاری از کاربردهای مختلف به چربی ها برای افزودن عطر، طعم، بافت و حس دهان متکی هستند. ما در Sonac طیف کاملی از چربی های حیوانی طبیعی، ایمن، خوشمزه و پایدار را ارائه می دهیم.

ما توانایی سفارشی سازی کامل چربی ها را داریم. بهترین چربی ها برای بهترین غذاهای شما! ما همچنین شما را تشویق می کنیم که پیشنهاد شرکت خواهر ما لارو، متخصص در محصولات با ارزش افزوده گوشت خوک و گوشت خوک غاز را بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.