ریختن رب گوجه شایان در خیابان که چند زخمی را به همراه داشت

رب گوجه شایان هاینز کم کالری است. فاقد مواد معدنی است. اما محتوای ویتامین ها و مواد معدنی بسیار کم است. با خواندن بسته بندی می توانید از حقایق تغذیه رب گوجه فرنگی هاینز مطلع شوید.

در صورت تمایل به خرید این محصول می توانید اطلاعات تغذیه ای آن را با سایر برندهای رب گوجه فرنگی مقایسه کنید. ارزش دانستن چگالی کالری رب گوجه فرنگی هاینز و سایر انواع رب گوجه فرنگی را دارد.

عیب آن این است که کیفیت خمیر پس از یخ زدایی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. خوشبختانه، رب گوجه فرنگی بیشتر در غذاهای پخته استفاده می شود، جایی که تفاوت به سختی قابل درک است. راه بهتری از انتقال رب باقیمانده به ظرف مخصوص فریزر و انداختن آن در فریزر وجود دارد. مخلوط را در قالب های یخ فریز کنید.

انجماد در سینی های یخ ساده است و به حداقل تلاش نیاز دارد. اینطوری باید انجام اش بدی: سینی را برای چند ساعت یا تا زمانی که مکعب ها سفت شوند در فریزر قرار دهید.

مکعب ها را از سینی فریزر خارج کرده و در کیسه فریزر قرار دهید. در صورت تمایل، نام و تاریخ را روی برچسب ذکر کنید کیسه فریزر را از فریزر خارج کرده و در فریزر قرار دهید.

فقط چند دقیقه طول می کشد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که قالب های یخ را بشویید رفتن به این راه دو فایده دارد:

شما می توانید تا جایی که می خواهید یخ زدایی کنید بدون اینکه محصول را کاملاً آب کنید اگر از رب در آماده سازی روی اجاق گاز استفاده می کنید، معمولاً می توانید مرحله ذوب را نادیده بگیرید.

سس گوجه فرنگی هاینز بدون شکر را با تمام غذاهای مورد علاقه خود در باربیکیو تابستانی به عنوان سس یا تاپینگ خوشمزه جفت کنید سس گوجه فرنگی بدون شکر هاینز طعم غلیظ و غنی را دارد که خانواده شما دوست دارند.

سس گوجه فرنگی غلیظ و غلیظی که دوست دارید بدون شکر از هیچ چیز دیگری به جز گوجه فرنگی رسیده قرمز برای ایجاد هات داگ یا همبرگ عالی از سس گوجه فرنگی بدون شکر Heinz استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.