زرگری که کشمش کابلی را به جای سکه میفروخت

کشمش کابلی دارای مواد مغذی گیاهی پلی فنلی است که ضد التهاب و غنی از آنتی اکسیدان است. خواص ضد باکتریایی کشمش احتمال تب را کاهش می دهد و باکتری های بد را از بین می برد. بنابراین از سرماخوردگی و سایر عفونت ها جلوگیری می کند.

برای مراقبت از دهان و دندان شما کشمش دارای مواد شیمیایی گیاهی است که اسید اولئانولیک یکی از مواد ضروری برای سلامت دندان است.

از پوسیدگی و پوسیدگی جلوگیری می کند. خواص ضد باکتریایی کشمش باکتری های دهان را از بین می برد و به داشتن دندان های خوش فرم کمک می کند. کلسیم موجود در کشمش دندان ها را ایمن نگه می دارد و از شکستگی آن ها جلوگیری می کند.

برای مدیریت وزن شما اگر در تلاش برای افزایش وزن هستید، خوردن کشمش به طور منظم به شما کمک می کند. از آنجایی که آنها سرشار از گلوکز و فروکتوز هستند، انرژی زیادی از آنها دریافت می کنید. بهترین بخش این است که کشمش به شما کمک می کند تا بدون افزایش کلسترول بد وزن داشته باشید.

برای استخوان های خوب مقدار زیادی کلسیم در کشمش وجود دارد که برای سلامت استخوان مفید است. از نقرس و آرتروز جلوگیری می کند.

کشمش حاوی فیبر است که به حرکت غذا در مجرای روده کمک می کند و به غذا حجم می دهد تا از یبوست رها شوید. همچنین به جلوگیری از شل شدن مدفوع و جذب مایعات کمک می کند.

کشمش حاوی خواص ضد باکتری، آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است. یک مطالعه نشان داد که خوردن کشمش برای بیماری های التهابی معده مفید است.

کشمش ممکن است فشار خون را کاهش دهد و قلب را سالم نگه دارد. یک غذای محکم نتیجه مثبتی در خوردن منظم کشمش برای کاهش فشار خون داشت. محتوای پتاسیم موجود در کشمش باعث کاهش تنش در رگ های خونی می شود که به کاهش فشار خون کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.