شیشه عینک آفتابی که هیچ وقت نمی شکند

ما در Essilor تمام دانش و نوآوری خود را در خدمت عینک‌بین قرار می‌دهیم. اگرچه دیدن خوب برای داشتن زندگی خوب ضروری است، اما کاربرانی که از آن استفاده می کنند گاهی اوقات انتخاب شیشه عینک آفتابی که با نیازهای بصری آنها سازگار است مشکل پیدا می کنند.

به ارمغان آوردن بهترین بینایی روز به روز برای شما فقط اصلاح نزدیک بینی، آستیگماتیسم، پیرچشمی یا دوربینی نیست. همچنین به معنای ارائه حداکثر راحتی و دقت در همه شرایط، در تمام فعالیت هایی است که انجام می دهید.

لنزهای شما همچنین با محافظت از چشمان شما در برابر نور آبی مضر و اشعه ماوراء بنفش به حفظ سلامت بصری طولانی مدت شما کمک می کند.

در نهایت، ما لنزهای شما را برای ارائه شفافیت بیشتر، با مبارزه با تمام دشمنان بینایی بهینه می کنیم.

هنگامی که صحبت از لنزهای عینک می شود، 3 دسته اصلی از طراحی وجود دارد که باید از هم متمایز شوند:

اینها برای اصلاح شایع ترین مشکلات بینایی، یعنی نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم استفاده می شوند. آنها قدرت اصلاح یکسانی را در کل سطح خود دارند.

در این دسته، Essilor لنز عینک Eyezen را ارائه می دهد که برای رفع خستگی بینایی و کمک به محافظت از چشمان شما در برابر نور آبی مضر، با یا بدون اصلاح بصری طراحی شده است.

برای درمان پیرچشمی و کمبودهای بینایی خاص استفاده می شود و از دو یا سه ناحیه اصلاحی تشکیل شده است. هنگامی که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند، به دلیل ظاهر غیرجذاب آنها دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند.

این لنزها توسط برنارد مایتناز فرانسوی در سال 1959 اختراع شدند، همچنین اجازه می‌دهند پیرچشمی با استفاده از مناطق اصلاحی مختلف اصلاح شود.

با این حال، بر خلاف لنزهای چند کانونی، اصلاح به تدریج در کل سطح لنز انجام می شود. تحدید حدود بین مناطق مختلف نامرئی است و اصلاح ملایم تر است. با یک عینک می توانید هم دور و هم نزدیک و همچنین در دید متوسط را ببینید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.