فرستادن گوشت شترمرغ شیراز برای فضانوردان

صنعت گوشت بازاری است که دائماً در حال تغییر است و اغلب هر از چند گاهی از گزینه های جدید شگفت انگیز استقبال می کند.

به عنوان مثال، گوشت شترمرغ شیراز به یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین گزینه های جایگزین گوشت تبدیل شده است.

احتمالا برای بسیاری از مردم عجیب به نظر می رسد، اما این گوشت فوق العاده سالم، خوشمزه و پایدار است. در اینجا چیزی است که باید در مورد این منبع پروتئین فوق العاده بدانید.

اگر مانند یک فرد معمولی هستید که برای اولین بار در مورد گوشت شترمرغ یاد می گیرد، احتمالاً در مورد قانونی بودن آن تعجب می کنید. به هر حال، همه گوشت ها در سراسر جهان قانونی نیستند.

در حال حاضر، ایالات متحده به مردم اجازه خرید گوشت شترمرغ را می دهد اما فقط از منابع خاصی. خریداران فقط می توانند استیک و سایر برش های شترمرغ را مستقیماً از مزارع شترمرغ مورد بازرسی و تایید وزارت کشاورزی ایالات متحده خریداری کنند.

این مزارع شترمرغ آمریکایی باید آزمایش های بازرسی پیچیده ای را پشت سر بگذارند تا اطمینان حاصل شود که هر پرنده فضای کافی برای پرسه زدن آزاد دارد.

این امکانات آماده سازی همچنین باید از روش های انسانی تغذیه و کشتار استفاده کنند تا به این پرندگان بزرگ و باشکوه فرصت رشد بدهند. گوشت نیز باید خوراکی باشد و عاری از باکتری، حشره و سایر موارد مشکل ساز باشد.

گوشت شترمرغ که در مزرعه پرورش می‌یابد معمولاً نسبتاً بدون چربی است و ظاهری قرمز دارد که ممکن است بسیار شبیه به لاغرترین گوشت گاو به نظر برسد.

با این حال، گوشت شترمرغ به طور طبیعی تقریباً 100٪ بدون چربی است زیرا این پرندگان روش توزیع چربی منحصر به فردی دارند که آنها را از این استیک ها و فیله ها دور نگه می دارد.

در نتیجه این گوشت قرمز یکی از سالم ترین گزینه های موجود در بازار است و برای تغذیه حیوانات و حیوانات خانگی مانند سگ مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.