فوتبال دستی بام لند که در آن 2 تن مواد مخدر جاساز شده بود

در فوتبال دستی بام لند هرگز میله ها را نچرخانید زیرا با تمرین ضربه مچ می توانید به همان شدتی که چرخش خود دارید به توپ ضربه بزنید. هنگامی که فقط میله ها را می چرخانید، هیچ راهی برای هدف گیری دقیق توپ و گل زدن وجود ندارد و اگر دائماً میله ها را بچرخانید نمی توانید توپ را در دفاع بگیرید.

اما مهم‌ترین دلیل چرخاندن میله‌ها این است که در واقع با شکستن مردان، شل شدن پین‌ها و پیچ‌ها به میز آسیب می‌زند و باعث تاب برداشتن میله‌ها می‌شود.

با قرار دادن توپ در مقابل میله حمله سه نفره خود، ضربات مچ دست را تمرین کنید تا قدرت، سرعت و دقت به دست آورید. میله دفاعی را بلند کنید تا ضربات شما به داخل دروازه خالی برود و تا جایی که می توانید مستقیماً به دروازه ضربه بزنید، تمرین کنید.

تمرین کنید مچ دست خود را با یک حرکت کوبنده به سمت زمین از کنار دسته میله به پایین پرتاب کنید، و از آنجایی که دست شما هنوز دسته را می گیرد، قفل مچ شما از چرخش 360 میله حمله جلوگیری می کند.

هر چند وقت یکبار تمرین کنید که توپ را سریع و سخت به حرکت درآورید، ضربات خود را هدف قرار دهید. دوباره توپ را در مقابل میله حمله سه نفره خود قرار دهید، اما این بار به جای تمرکز روی سرعت، روی جهتی که می خواهید توپ حرکت کند تمرکز کنید.

بسته به جایی که به توپ ضربه می زنید، توپ در جهات مختلف حرکت می کند. این ایده آل است که این اراده را برای بازیکنان مدافع حریف تمرین کنید تا بتوانید در اطراف بازیکنان تیراندازی کنید.

اکثر بازیکنان یاد می‌گیرند که دفاع را با دفاع مستقیم روی دروازه‌ها انجام دهند، اما تنوع ساده زاویه‌ها، اکثر بازیکنان بی‌تجربه را به یک حلقه می‌اندازد.

هیچ چیز شرم آورتر و تاثیرگذارتر از یک شوت با ¼ سرعت معمولی شوت شما نیست که به صورت مخفیانه بین بازیکن مدافع حریف قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.