لباس ژیمناستیک دخترانه دامن دار امروز به مزایده گذاشته شد

لباس ژیمناستیک دخترانه دامن دار بالا از پارچه‌های تخصصی استفاده می‌کنند که از پوست شما در برابر نور خورشید محافظت می‌کند.

همچنین دارای بافت محکم تری برای محدود کردن شکاف است. تعداد نخ های بالا باعث می شود پارچه های UPF نرم و مجلل به نظر برسند که یک امتیاز اضافی برای محافظت در برابر آفتاب شما است.

در حالی که اغلب در طول تمرین در فضای باز با آفتاب مواجه می شوید، ممکن است باران را نیز تجربه کنید.

این پارچه های ورزشی دارای خواص ضد رطوبت و انحراف برای کمک به تعریق شما هستند و می توانند از جذب آب باران توسط لباس های شما جلوگیری کنند. به این ترتیب، آب بر شما سنگینی نمی کند و می توانید سخت ترین کار خود را انجام دهید.

چندین ویژگی لباس ورزشی وجود دارد که تجربه تمرین بدنی را بهبود می بخشد، اما اهمیت یک لباس ورزشی خوب می تواند به ذهنیت شما نیز گسترش یابد.

در حالی که می‌دانید که وسایل تمرینی چگونه بر عملکرد تأثیر می‌گذارند، می‌تواند نشانه‌ای برای همگام شدن با عادات ورزشی شما باشد. بهترین ابزار تمرینی چیزی است که به شما احساس انگیزه و اعتماد به نفس می دهد.

عادت یک رفتار معمولی است که شما ناخودآگاه آن را دنبال می کنید و می توانید از روانشناسی خود به نفع خود استفاده کنید. ایجاد عادت با یک سری مراحل شروع می شود. این اقدامات روال را در مغز شما فرموله می کند و اجرای آن را در یک دوره زمانی آسان تر می کند.

اول، شما یک محرک یا نشانه دارید که به مغزتان اجازه می دهد زمان شروع یک رفتار را متوجه شود. از آنجا، شما روال را اجرا می کنید.

این رفتار می‌تواند نخ دندان کشیدن، مصرف ویتامین‌ها یا یک اتفاق روزانه دیگر باشد، اما این چیزی است که ما آن را یک عادت در نظر می‌گیریم. بعد از عمل، مرحله آخر پاداشی است که مغز شما آن را دوست دارد، بنابراین به یاد می آورد که در آینده به این عادت پاسخ دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.