مردی با سنگ نمای ساختمان در مازندران به خارج از اروپا داشت

در قسمت های بعدی به کاربرد گران ترین سنگ نمای ساختمان در مازندران می پردازیم. لطفا به خواندن ادامه دهید

گرانترین سنگها برای کفپوش:

یکی دیگر از عناصری که به زیبایی ساختمان کمک می کند کف است. بنابراین انتخاب سنگ مورد استفاده برای کفپوش برای طراحان و معماران داخلی بسیار مهم است.

شایان ذکر است سنگ های اسلب مرمری و سنگ چینی گران ترین سنگ های مورد استفاده برای کف سازی هستند. همچنین سنگ‌های هرسین[فرزانه2] و مرمریت از نظر قیمت در رتبه‌بندی زیر قرار دارند.

سنگ تراورتن کارآمدترین متریال برای نما می باشد. قیمت سنگ تراورتن به طور مستقیم به رنگ بستگی دارد. این بدان معنی است که هر چه رنگ روشن تر باشد، قیمت بالاتری دارد.

در بین سنگ های ایرانی، سنگ های تراورتن فوق العاده عباس آباد و سوپرتراورتن آتشکوه از گران ترین سنگ های موجود به شمار می روند که بر میزان سنگ های صادراتی تاثیرگذار است.

همچنین سنگ تراورتن حاجی آباد و سنگ تراورتن دره بخاری نسبت به سایر سنگ ها گرانتر است. معادن اصلی حاوی سنگ های مذکور در استان مرکزی قرار دارند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند واردات سنگ مرمر ایران، لطفا با شرکت جی تی جی تماس حاصل فرمایید.

برای ایجاد فضاهای چشمگیر، دیوارها و همچنین نما و کف، موثرترین عناصر ساختمان هستند. از گران ترین سنگ های استفاده شده برای دیوارها، می توان به دال های مرمر و دال های تراونیکس اشاره کرد. سنگ های مرمر و ترانیکس به دلیل ویژگی خاص سنگ ها در انتقال نور، برای نورپردازی کاربرد دارند.

معمولاً سنگ های مرمری که برای پله ها استفاده می شوند بسیار گران هستند. سنگ مرمر هزینه پروژه ها را افزایش می دهد زیرا در پروژه های ساختمانی استفاده می شود.

از آنجایی که سنگ های مرمر از استحکام نسبتا بالایی برخوردار هستند، برای ساخت راه پله استفاده می شود. همچنین، داشتن الگوهای طبیعی به زیبایی چشم نواز پله ها کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.