نبات فله یزد بهترین دسته گل برای مراسم خواستگاری می باشد

نبات فله یزد و سبزیجات در درجه اول منابع کربوهیدرات هستند. با این حال، آب نبات سرشار از قند است و سبزیجات اینطور نیستند.

حتی سبزیجات نشاسته ای مانند سیب زمینی حاوی فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی ارزشمندی هستند. طبق گزارش USDA، یک وعده سیب زمینی رست حاوی 4 گرم فیبر، 35 درصد از مقدار توصیه شده روزانه ویتامین C، 4 درصد از RDA کلسیم و 10 درصد از RDA آهن است. وقتی به دنبال یک میان وعده نشاسته ای هستید، سبزیجات همیشه سالم تر از آب نبات هستند.

انتظار اینکه دیگر هرگز آب نبات نخورید غیر واقعی است. خیلی بهتر است که گاهی اوقات مقدار کمی آب نبات مصرف کنید تا اینکه از نظر مذهبی از مصرف آن اجتناب کنید، فقط برای اینکه خودتان را وسوسه کنید و به خوردن آب نبات بپردازید.

سعی کنید آب نبات را برای زمان هایی رزرو کنید که برای سوزاندن کالری های اضافی، مانند قبل از دویدن یا انجام یک بازی ورزشی، کاری انجام می دهید.

برخلاف آب نبات که فقط باید در مقادیر متوسط مصرف شود، سبزیجات باید به طور مکرر مصرف شوند. یک رژیم غذایی متعادل باید شامل انواع سبزیجات در طول هفته باشد، از جمله سبزیجات سبز تیره، سبزیجات قرمز و نارنجی، لوبیا و نخود، سبزیجات نشاسته ای و انواع دیگر سبزیجات.

اگر متوجه شدید که هوس غذای شیرین می کنید، میوه هایی مانند تکه های سیب، گلابی یا آناناس را کباب کنید. کباب کردن میوه آن را شیرین تر از خام می کند.

آب نبات بسیار کالری متراکم است، بنابراین متوجه خواهید شد که اندازه های معمولی سرو بسیار کوچک هستند. به عنوان مثال، یک کیسه 1.7 اونسی تکه های شکلات با روکش شکر حاوی 240 کالری، 10 گرم چربی و 34 گرم کربوهیدرات است.

بر اساس یک رژیم غذایی 2000 کالری، چربی موجود در یکی از این کیسه ها 15 درصد از نیاز روزانه توصیه شده و کربوهیدرات ها 11 درصد از RDA شما است. این کیسه حاوی دو برابر مقدار آب نباتی است که کیمبال پیشنهاد می کند در یک روز بخورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.