پودر لباسشویی امو برای رشد گیاهان آپارتمانی موثر است

پودر لباسشویی امو اغلب در مورد استفاده از آن در ماشین لباسشویی خود یک انتخاب بحث برانگیز در نظر گرفته می شود، که باعث شده است بسیاری از خود بپرسند که آیا انجام این کار خوب است یا خیر.

خوشبختانه، تا زمانی که از پودر لباسشویی با کیفیت خوب استفاده می کنید، دیگر نگران آسیب دیدن لباس یا تجهیزات خود نخواهید بود در اینجا مراحل نحوه استفاده از مواد شوینده پودری در ماشین لباسشویی درب از جلو و درب بالا آورده شده است:

لباس ها را بشمارید و دسته بندی کنید مواد شوینده را به ماشین لباسشویی با لودر بالا اضافه کنید مواد شوینده را به ماشین لباسشویی لودر جلو اضافه کنید.

لباس ها را همانطور که معمولاً انجام می دهید بشویید اگر در نظر داشته باشید که استفاده منظم از مواد شوینده خشن می تواند به مرور زمان به قطعات ماشین لباسشویی و همچنین ماندگاری لباس شما آسیب برساند، کمک خواهد کرد.

در این مقاله، مراحلی را که باید برای استفاده ایمن از مواد شوینده پودری در ماشین‌های لباسشویی با درب از جلو و از بالا دنبال کنید، همراه با چند سؤال متداول در مورد این موضوع، به شما معرفی می‌کنم.

این مرحله برای اطمینان از اینکه روند تا حد امکان روان پیش خواهد رفت بسیار مهم است. مگر اینکه لباس‌ها را در دسته‌های مناسب دسته‌بندی کرده باشید، تعیین مقدار مواد شوینده مورد نیاز برای شستشوی صحیح آن‌ها چالش برانگیز خواهد بود.

من به شدت توصیه می کنم لباس های خود را به دسته های مختلف دسته بندی کنید، از جمله لباس های تیره، لباس های رنگ روشن، شلوار جین و جین، ژاکت و غیره.

طیف گسترده ای از ابزارها می توانند به شما در اندازه گیری دقیق مواد شوینده کمک کنند. این ابزارها اغلب نتایج بهتری نسبت به ظرف شوینده معمولی به شما می دهند.

به عنوان مثال، به ازای هر پنج تکه لباس پارچه نرم، 1 قاشق غذاخوری مواد شوینده اضافه کنید. با این حال، شما باید از 1 قاشق غذاخوری شوینده برای شلوار جین و جین در هر 2 تا 3 مورد استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.