چه یونولیتی را با قیمتی مناسب برای سقف خود بخریم؟

رق کلاهک – یک ماده نورد تقویت شده آسفالتی کم هزینه که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد با سطح بالایی دانه ای تعبیه شده که از نظر ترکیب شبیه به یک شینگ سقفی آسفالتی است. ورق کلاهک به شکل رولی عرضه می شود .

که معمولاً اندازه آن به گونه ای است که با در نظر گرفتن قیمت فوم  در هر رول مقرون به صرفه باشد. اتصالات روی هم با یک چسب اتصال دهنده به هم چسبانده می شوند. طرف دانه ای مواد ورق کلاهک رو به بالا است تا سطح سایشی ایجاد کند.

​ سقف‌های غشایی تقویت‌شده و فوم سقفی بدون درز AMES از این نظر برتری دارند که اجزای سقف در محل پروژه ترکیب شده و برای تناسب سفارشی با سقف ساختمان به صورت مایع اعمال می‌شوند. نتیجه یک غشای محافظ کاملاً چسبیده است که تمام رطوبت را مسدود می کند.

 

فوم سقف

 

نشت سقف و نگهداری پرهزینه را با استفاده از در نظر گرفتن قیمت فوم سرد درجه یک می توان کاهش داد که در غیر این صورت با سیستم های غیر یکپارچه مرتبط است، از بین می برد. تعمیر و نگهداری دوره ای این سیستم سقف کاربردی مایع

پوشش پایه الاستومری ضدآب ضد آب AMES، نوار درز AMES و پارچه تقویت‌کننده AMES است. همه اجزاء به بخشی جدایی ناپذیر از غشای یکپارچه تبدیل می شوند. محصول نصب شده دارای چسبندگی عالی به بستر عرشه سقف موجود است. تعمیر و نگهداری دوره ای این سیستم سقف کاربردی مایع AMES می تواند عمر سقف شما را برای چندین دهه افزایش دهد.

AMES® Maximum-Stretch® یک پوشش الاستومری اکریلیک لاستیکی منعطف و با کیفیت بالا با خواص بازتابی است که مخصوصاً برای بازسازی سقف های قدیمی و فرسوده ترکیب شده است.

ما در این مقاله به شما یونولیت شاهرود را معرفی می کنیم. قیمت یونولیت سقفی شاهرود در کنار کیفیت بالای آن بسیار مناسب است.

این به طور خاص برای ضد آب و نگهداری بسیاری از انواع سقف ها و بسترهای سقف موجود طراحی شده است. Maximum Stretch به عنوان یک پوشش مستقل سقف و به عنوان یک پوشش رویی در سیستم های غشایی پوشش سقف چند لایه ما استفاده می شود.

حداکثر ویژگی ها و مزایای کشش

با انعکاس اشعه های خورشید، دمای سقف را تا 88 درصد کاهش دهید

کاهش انتقال بارهای حرارتی خورشیدی به داخل ساختمان با انتشار حرارتی 0.85

با خنک کردن عایق، عملکرد مؤثر R-Value عایق(های) موجود را افزایش دهید

افزایش کارایی واحدهای HVAC روی سقف از طریق کاهش بارهای تقاضا

از طریق کاهش پیک تقاضای الکتریکی منجر به کاهش هزینه های انرژی می شود

 

 • منابع:
  1. The Evolving Roofing Industry
 • تبلیغات: 
  1. قیمت کلی پیشبند یکبار مصرف آرایشگاهی
  2. بزرگترین فروشگاه اینترنتی دستگاه کارتخوان در کشور
  3. فروش ویژه سرنگ انسولین
  4. بازی فکری جدید برای کودکان

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.