کالای خواب با ورود صاحب خانه تغییر رنگ می دهد

اگر هنوز در مورد انتخاب کالای خواب یا روتختی تصمیم نگرفته‌اید، بیایید ویژگی‌های هر کدام را دقیق‌تر بررسی کنیم.

قبل از اینکه به هر یک از این دو متعهد شوید، ارزش یادگیری نحوه شستن لحاف و روتختی را دارد. ملزومات مراقبت از لحاف و لحاف بسته به موادی که با آن ساخته می شوند متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که دستورالعمل های مراقبت را با هر گزینه ای که انتخاب می کنید بخوانید و دنبال کنید.

لحاف های دست ساز یا تزئین شده ممکن است بسیار ظریف باشند و نیاز به مراقبت بیشتری مانند شستن دست یا تمیز کردن خشک داشته باشند. خشک شویی نیز ممکن است برای برخی از روکش ها ارجح باشد.

اگر لحاف یا روتختی شما قابل شستشو با ماشین لباسشویی است، حجیم بودن می تواند عاملی باشد. بیشتر لحاف ها در ماشین لباسشویی خانگی شما قرار می گیرند، اما لحاف های بزرگتر یا ضخیم تر ممکن است برای استفاده از یک ماشین بزرگ تجاری به یک ماشین لباسشویی با ظرفیت بالا یا رفتن به رختشویی نیاز داشته باشند.

وقتی صحبت از هزینه لحاف در مقابل لحاف به میان می آید، کیفیت و مواد نقش مهمی دارند. هر چه پارچه، طرح و کیفیت پرکننده بهتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر است.

با وجود همه چیز یکسان، لحاف ها ممکن است گاهی اوقات قیمت پایین تری نسبت به لحاف ها داشته باشند، زیرا از مواد پرکننده کمتری استفاده می کنند و معمولاً با مواد گران تر مانند لحاف ساخته نمی شوند.

اما عناصر تزئینی مانند تزئینات خاص یا الگوهای پیچیده می توانند به هزینه لحاف اضافه کنند. و طبیعتاً لحاف‌های دست‌ساز دارای قیمتی هستند که با سطح کار و هنر مورد نیاز برای ساخت آنها مطابقت دارد.

تسمه های پر شده بیشتر از تسمه های دیگر یا آنهایی که با چوب پنبه ساخته شده اند، قیمت دارند. کیفیت و کمیت پرهای پر استفاده شده بر قیمت آنها تأثیر می گذارد.

برخی از روکش‌های پایینی نیز شامل گیج‌کننده هستند قطعات پارچه‌ای که برای جدا کردن بخش‌های پوشش بالا و پایین برای جلوگیری از ایجاد حباب هوا استفاده می‌شوند که به گرما و هزینه آن‌ها می‌افزاید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.