کیف سامسونت رمزدار هما امنیت شغلی شما را چندین برابر می کند

کیف سامسونت رمزدار هما سخت افزاری بهترین تعادل بین امنیت بسیار بالا و سهولت استفاده هستند.

این ها دستگاه های کوچکی هستند که از ریشه برای کیف پول طراحی شده اند و نه چیز دیگر. هیچ نرم افزاری را نمی توان روی آنها نصب کرد و آنها را در برابر آسیب پذیری های رایانه ای و سارقان آنلاین بسیار ایمن می کند.

از آنجایی که آنها می توانند به پشتیبان گیری اجازه دهند، در صورت گم شدن دستگاه می توانید وجوه خود را بازیابی کنید.

استفاده از آخرین نسخه نرم افزار بیت کوین به شما این امکان را می دهد که رفع ثبات و امنیت مهمی را دریافت کنید.

به‌روزرسانی‌ها می‌توانند از مشکلات با شدت‌های مختلف جلوگیری کنند، ویژگی‌های مفید جدیدی را شامل شوند و به ایمن نگه داشتن کیف پول شما کمک کنند. نصب به‌روزرسانی‌ها برای سایر نرم‌افزارها بر روی رایانه یا تلفن همراه شما نیز برای ایمن نگه داشتن محیط کیف پول شما مهم است.

بیت کوین شامل یک ویژگی چند امضایی است که به یک تراکنش اجازه می دهد تا چندین تایید مستقل را صرف کند. این می تواند توسط یک سازمان استفاده شود تا به اعضای خود دسترسی به خزانه خود بدهد در حالی که تنها در صورتی اجازه برداشت را می دهد که 3 عضو از 5 عضو معامله را امضا کنند.

برخی از کیف پول های وب نیز کیف پول های چند امضایی را ارائه می دهند که به کاربر این امکان را می دهد تا کنترل پول خود را حفظ کند و در عین حال از سرقت وجوه توسط دزد با به خطر انداختن یک دستگاه یا سرور منفرد جلوگیری کند.

اگر یک برنامه پشتیبان برای همتایان و خانواده خود نداشته باشید، ممکن است بیت کوین شما برای همیشه از بین برود.

اگر در زمان رفتن شما، موقعیت کیف پول یا رمزهای عبور شما توسط کسی مشخص نباشد، هیچ امیدی نیست که سرمایه شما بازیابی شود. کمی وقت گذاشتن روی این مسائل می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.